Mini Dijital Fotoğraf Çekimi Paketi

Mini dijital fotoğraf çekimi paketi, unutulmaz kılmayı istediğiniz özel anların fotoğraflanması sürecini içermektedir. Fotoğraf çekimi yaptırmak kadar albüm paketi seçmek de oldukça önemlidir. Tercihe göre ne tarz paketler tercih edilebileceği noktasında sizleri yönlendiriyoruz. Daha küçük, az maliyetli albüm yaptırmak isteyenler için sunduğumuz paket mini dijital fotoğraf çekimi paketimizdir.

Nişan, düğün çekimleri için daha minimal bir anlayışla dijital ortamda fark yaratmak isteyenler için profesyonel çekim ekipmanımızla mini dijital paket hazırlıyoruz. Böylece mini dijital fotoğraf çekimi paketi konusunda üst düzeyde bir hizmete imzamızı atıyoruz!

Mini Dijital Fotoğraf Çekimi Paketi Detaylar!

İsteğe bağlı olarak iç mekan ya da dış mekan çekimleri yapıyoruz. Mekan seçiminde genellikle kendi belirlediğimiz mekanları kullanmakla birlikte konsept farklılığı yaratmayacak şekilde sizlerin belirlediği mekanlarda da çekimler yapıyoruz.

Çekim sırasında poz verme, ortama uyum sağlama vs konularda sizleri yönlendiriyoruz. Çekimler esnasında yaklaşık 100-200 fotoğraf çekimi yapıyoruz. Çekimler de yaklaşık bir saat sürmektedir. Çekim süresince vakitle orantılı fotoğraf sınırı yoktur. İstenilen pozlar elde edilinceye kadar fotoğraf çekimi sürmekte ve beklentilerinizi karşılayacak hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Öncelikle kapak fotoğrafı seçimi yapmanızı istiyoruz. Seçilecek fotoğraf kapak kısmına ekliyoruz. Çekilen fotoğraflara uygun, çekimin ruhunu yansıtan fotoğrafın kapak fotoğrafı seçilmesi konusunda yardımcı oluyoruz. Mini dijital fotoğraf çekimi paketi tam anlamıyla kapsamlı bir hizmet alanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Çekim sonrası seçeceğiniz 25 fotoğraf ile albüm hazırlıklarına başlıyoruz. Seçime göre fotoğraf sayısı artırılabilmektedir. 50 fotoğrafa kadar kişinin tercihine bırakılmaktadır. Fotoğraf ebatları 9x6 cm şeklinde ayarlanmaktadır. Fotoğraflar şekillendirilirken photoshop uygulamasıyla istenilen kaliteye ulaşarak, dijital albümümüzü yapıyoruz.

Mini Dijital Fotoğraf Çekimi Paketlerinin Kapsamı

Bebek, mezuniyet çekimleri gibi çekimlerde de aynı düzende fotoğraf albümünü hazırlıyoruz. Bu çekimlerde de mini paket tercih edilebilir. Tatil veya etkinlikte yapılan dış mekan çekimlerinde oldukça tercih edilen bu paket, büyük bir albüm yerine dijital ortamda her zaman erişebileceğiniz, anılarınızı profesyonel çekimlerle hatırlayabileceğiniz daha minimal bir paket olarak daha ideal olacaktır.

Süre noktasında sizleri bekletmemek adına kısa sürede teslimatı gerçekleştiriyoruz. Dijital çekim gerçekleştirildiği için çözünürlük kalitesi de profesyonel şekilde kullanılmaktadır. Aynı zamanda dijital çekimlerde renk ve ışık ayarları oldukça önem arz ettiği için beklentilerinizi karşılayacak kalitede fotoğraflar hazırlıyoruz.

Mini dijital fotoğraf çekimi paketi sizlere daha uygun maliyetler noktasında yardımcı olmaktadır. Diğer albüm paketlerine göre daha bütçe dostu olduğunu söyleyebiliriz. Böylece tam da aradığınız bir hizmeti bulmanız mümkün olacaktır.

Whatsapp Destek
05056643408
icon