Nikah Hikaye Çekimi

Nikah hikaye çekimi paketi profesyonel anlamda bir hizmeti kapsamaktadır. Nikah anınızı video kaydı ile unutulmaz kılmak için tercih edeceğiniz fotoğrafçının planlama ve uygulama yeteneklerinin olması gerekiyor. Çekim yapacağı ekipmanların kalitelerini çok iyi bir şekilde olması sizin videonuzun kalitesini de doğrudan etkileyecektir. Sadece nikah ananızı değil nikahın öncesinde ve sonrasında bütün anlarınızı yine nikah hikaye çekimi paketi içerisine dahil edebilirsiniz.

Nikah hikayeleriniz için tercih edeceğiniz fotoğrafçının daha önce yapmış olduğu işleri inceleyerek fotoğrafçı hakkında detaylı bilgi sahibi olarak yola çıkmanız önemlidir. Fotoğrafçının yapmış olduğu daha önceki işler sizin kafanızda bir fikir oluşması için referans olacaktır. Nikah bir daha tekrarlanmayacak anlardan bir tanesi olduğu için geri dönülmez hatalar ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka emin adımlarla ilerlemek gerekiyor. Nikah hikaye çekimi paketi genellikle tek tek olan işlerden daha uygun fiyatlı olacak ve bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Nikah Hikaye Çekimi Paket İçeriği

Nikah hikayesi çekim paketi içerisinde havadan fotoğraf çekimi yaptırmak istiyorsanız da bu talebinizi önceden fotoğrafçıya bildirebilirsiniz. Hava araçları ile çekilecek olan fotoğrafların ve videoların hepsi full HD video kalitesine sahip olmalıdır. Drone çekimleri dış çekimleri eşsiz bir görsel güzellik sunuyor. Fotoğraflarınızı ve nikah hikayelerinizi teslim alırken kendinizi sanki bir modelmiş gibi hissetmenizi sağlayacaktır. Albüm içerikleri kendi ebatlarında değişiklik gösteriyor. İşçilikte son derece kalite bulunması albüme ve diğer materyallere yansıyacaktır.

Nikah Hikaye Çekimi Paket Ücretleri

Nikah hikaye çekimlerinize dış çekimlerde dahil etmek istiyorsanız ücretler aşağı ya da yukarı yönlü olacaktır. Dış çekim yaptıracaksanız 1 ile 4 saat arasında dijital çekimler ile rötuş ve renklendirme isteyebilirsiniz. Panoramik albüm, 2 adet cep albümü ve kanvas tablolar paket içeriğine dahil ediliyor ise yine fiyatlar değişiklik gösterebilir. Çekilmiş olan bütün fotoğraflarınızı ve videolarınızı dijital olarak teslimini isteyebilirsiniz. Bütün fotoğrafların dijital teslimi yapılacaksa buna bağlı olarak da ücretlendirmede değişiklikler oluyor.

Nikah Hikaye Çekimi Nedir?

Sosyal medya kullanımının artması ile çiftler her anlarını en güzel şekilde sosyal medyalarında paylaşmak istiyor. Bu amaç ile ortaya çıkmış olan nikah hikayeleri genellikle bir dakikalık oluyor. 1 dakikadan daha uzun bir hikaye oluşturmak istiyorsanız fotoğrafçınız ile bu durumu mutlaka önceden görüşmeniz gerekiyor. Fotoğrafçılar tamamen sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda nikah hikaye çekim paketi içeriğini düzenleyecektir. Paket içeriğindeki faktörlere bağlı olarak ücretlendirmeniz yapılacaktır.

Whatsapp Destek
05056643408
icon