Nikah Paketleri

Nikah paketleri çiftler için nikah sırasındaki heyecanlı anların unutulmaması için etkili bir fotoğraflama sürecini içine almaktadır. Günümüz itibariyle nikah fotoğraf paketlerinin yoğun bir şekilde ilgi gördüğünü rahatlıkla ifade edebiliriz. Nikah paketlerinin her zaman geniş kapsamlı bir şekilde sunulmasında sorumluluk üstlenen firmamız, talebin karşılanması noktasında profesyonel çözümleri sizlerle buluşturmaktadır.

Nikah Fotoğraf Çekim Paketi

Nikah törenleri için toplamda 3 farklı nikah paketleri bulunmaktadır. Bu paketler şu şekildedir. Fotoğraf çekim paketi, video çekim paketi ve son olarak hikaye çekim paketidir. Bu paketler arasında en kullanışlı ve en anlamlı nikah paketi fotoğraf paketidir. Nikah fotoğraf çekimlerinde ilk olarak ekipler nikah salonuna gelerek düzenlemeler yapmaktadır.

Nikah paketleri nikah sonuna kadar sürmekte olup tüm önemli anların fotoğrafları çekilmektedir. Ardından en güzel fotoğraflar seçilerek albüm haline getirilmektedir. Fotoğrafların teslim süresi ise ortalama 7 iş günü kadar sürmektedir. Nikah fotoğraf çekimi paketinin genel özellikleri şu şekildedir.

 • Fotoğrafların tamamı yüksek çözünürlüğe sahip olmaktadır.
 • 30 ile 40 fotoğraflık albüm hazırlanmaktadır.
 • Fotoğrafların ebatları 35x70 cm’dir.
 • Çiftlerin isteği üzerine aile albümü de yapılmaktadır.

Nikah Video Çekim Paketi

Nikahlar için özel olan video çekim paketlerinde hem özel kamera sistemleri hem de drone çekimleri yapılmaktadır. Kamera ekibi videoların anlamlı ve unutulmaz olabilmesi için tüm nikah boyunca video çekimlerini yapmaktadırlar. Ardından ofis ortamında video iyileştirme işlemleri yapılarak çiftlere teslim edilmektedir.

Video nikah paketleri genel olarak 3 iş günü içerisinde alıcıya teslim edilmektedir. Videoların kurguları da tamamen çiftler tarafından belirlenmektedir. İsteğe bağlı olarak aile çekimleri de yapılmaktadır. Alıcılar yine isteğe bağlı olarak videolarda ek düzenleme hakkına da sahip olabilmektedirler. Nikah video çekim paketinin özellikleri genel olarak şu şekildedir:

 • Videoların tamamı yüksek çözünürlüğe yani 1080 piksel kalitesine sahiptir.
 • Videolar genel olarak 2 ile 5 dakika arasında olmaktadır.
 • Videolar alıcının isteğine bağlı olarak DVD ya da flaş bellek ile teslim edilmektedir.

Nikah Hikaye Çekim Paketi

Sosyal medyanın yaygın bir şekilde kullanılmasından dolayı birçok kişi özel günlerinin hikayelerini paylaşmak istemektedirler. Bu nedenle son yıllarda en popüler nikah paketleri arasında hikaye çekimleri yer almaktadır. Bu çekimlerin tamamı özel ekipmanlar kullanılarak gerçekleşmektedir. Nikah hikaye çekim paketinin özellikleri genel olarak şu şekildedir:

 • Hikaye çekimleri ortalama 2 dakika süresindedir.
 • Çekimler 1080 piksel görüntü kalitesine sahiptir.
 • İsteğe özel olarak kolaj veya ek görüntülerde hazırlanmaktadır.
 • Hikaye çekimlerinin teslim süresi en geç 15 iş günü sonrasında teslim edilmektedir.
Whatsapp Destek
05056643408
icon