Nişan Paketleri

Nişan paketleri geniş kapsamlı bir hizmeti içine almaktadır. Bundan dolayıdır ki nişan paketleri konusunda mutlaka profesyonel bir hizmet almak şarttır. Ancak bu sayede üst düzeyde bir kalitede fotoğraflama çalışmasının ortaya konulması mümkün hale gelecektir. Tam da bu noktada firmamız üst düzeyde bir çalışmaya imzasını atarak en nitelikli nişan paketlerini sizlerle buluşturmaktadır.

Nişan Fotoğraf Çekim Paketi

Nişanlanan çiftlerin mutluluklarını ölümsüzleştirmek için iki farklı nişan paketleri bulunmaktadır. Bu nişan paketleri; fotoğraf çekimi ve video çekiminden oluşmaktadır. En çok tercih edile ise fotoğraf çekim paketidir. Hizmet alan çiftler için profesyonel fotoğrafçılar nişandan yarım saat öncesinde nişan yerine gelmektedirler. Nişan başlamadan önce fotoğrafların etkileyici olması için tüm ışık ve aksesuarlar ekip tarafından hazırlanmaktadır.

Nişan sırasında tüm özel anların resimleri çekilmektedir. Çekilen resimler son olarak ofis ortamında iyileştirilmekte ve eşsiz resimler ortaya çıkarılmaktadır. Bu hizmet alıcılara en geç 3 iş günü içinde teslim edilmektedir. Nişan fotoğraf çekimleri ise nişan süresi boyunca devam etmektedir. Nişan fotoğraf çekim paketinin özellikleri genel olarak şu şekildedir:

  • Her resim 1080 piksel yüksek çözünürlüğe sahip şekilde teslim edilmektedir.
  • Resim ebatları 30x60 cm olup 30 fotoğraflı albümler halinde hazırlanmaktadır.
  • Panoramik albüm dışında ek olarak aile 2 fotoğraftan oluşan aile albümü de hazırlanmaktadır.
  • Çiftin bir resmi 50x70 cm ebadında özel baskısı da yapılmaktadır.

Nişan Video Çekimi

Nişan video çekimi paketi fotoğraf paketi ile eş zamanlı olarak alınabileceği gibi ayrı olarak da alabilir. Genel olarak nişan paketleri hizmetlerinde video çekimi fotoğraf çekimine göre daha zor bir hizmettir. Bu nedenle her nişan paketleri farklı fiyatlara sahip olmaktadır.  Video çekimi sırasında kişiye özel hikaye çekimleri de yapılmaktadır. Video çekimlerinde ekipler nişana bir saat öncesinden gelerek gerekli ayarlamaları yapmaktadırlar.

Sonrasında nişanın başından sonuna kadar tüm önemli anlar kayıt altına alınmaktadır. Bu hizmetin süresi nişan süresi boyunca sürmektedir. Nişan sonrasında ise video, en geç 3 iş günü sonunda alıcıya teslim edilmektedir. Videoların süresi ise ortalama 5 dakika kadar olmaktadır. Ayrıca 20 saniyelik ve 1 dakikalık sosyal medya hikayesi çekilmektedir. Video çekim paketlerinin özellikleri genel olarak şu şekildedir:

  • Video, 1080 piksel çözünürlüğe sahiptir.
  • Çekimlerde hem özel kamera hem de drone kayıtları yapılmaktadır.
  • Videoların her saniyesine görüntü iyileştirilmeleri yapılmaktadır.
  • Video teslimleri hem online hem de DVD olarak teslim edilmektedir.
  • Hizmet alan çiftlere video ön izlemesi gönderilmeden de teslim yapılmamaktadır.

 

Whatsapp Destek
05056643408
icon