Tek Albüm Fotoğraf Paketi

Tek albüm fotoğraf paketi özel anlarınızın ölümsüzleştirmesini sağlamaktadır. Hikaye çekimleri, video klipli çekimler gibi biraz daha maliyetli ve zaman alan çekimler yerine daha sadece tek albüm oluşturularak yapılan albümleri tercih eden kişiler için idealdir. Anlarınızı ölümsüzleştirirken, profesyonel ekibimiz ve ekipmanlarımızla beklentilerinizi karşılayacak albümler sunuyoruz.

Düğün, nişan gibi etkinliklerde gelin damat için öncelikle iç mekan ya da dış mekan çekimi yapıyoruz. Ekibimiz tarafından poz verme noktasında ve konumlandırma noktasında yardımcı oluyoruz. Kapak fotoğrafını belirlenmesi noktasında da gelin ve damadın seçtiği fotoğrafı kapak kısmına basıyoruz.

Albüm çekimi yaparken, çözünürlük kalitesi yüksek makinelerimiz ve ekipmanlarımızla çekilen fotoğrafları sosyal medyadan da paylaşım yapabileceğiniz ayarlarda hazırlıyoruz. Çekilen fotoğraflar arasından sizlerin seçtiği fotoğraflarla albüm yapımına başlıyoruz.

Tek Albüm Fotoğraf Paketleri

Tek albüm fotoğraf paketi konusunda farklı seçenekler karşımıza çıkmaktadır.  Bu noktada albüm oluşturma sürecinin son derece hassas bir süreci beraberinde getirdiğini rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu kapsamda albüm içeriği aşağıdaki gibi oluşturulmaktadır:

-Albüm tercihi kişiye bırakılır. Ahşap albüm, taşlı albüm, mini albüm veya spiralli albüm gibi birçok seçenek sunuyoruz.

-Albüm boyutunu standart 35x65 olarak düzenliyoruz.

-Seçtiğiniz fotoğraflardan 20x25 ebadında 15-20 adet fotoğrafı hazırlıyoruz.

-İsteğe bağlı olarak fotoğraf sayısını artırabiliyoruz

-Fotoğraflara photoshop işlemi uygulayarak, kişilerin unutulmaz anlarını görsel olarak da eşsiz bir şekilde tasarlıyoruz.

-Fotoğrafların hepsini dijital ortamda da sizlere sunuyoruz.

-Fotoğraf çekimleri yaklaşık 1-2 saat sürmektedir ve ortalama 500 fotoğraf çekimi yapılmaktadır.

Bu paketi Hangi Çekimlerde Kullanabilirim?

Sadece düğün, nişan gibi etkinlikler değil aynı zamanda çocuk, bebek albümleri, mezuniyet albümleri, aile albümleri gibi seçeneklerimiz de mevcuttur. Bebek albümleri için genelde iç mekan seçerek, çeşitli fotoğraflarını çekip yine aralarından seçeceğiniz 15-20 fotoğraf ile albümü hazırlıyoruz.

Mezuniyet fotoğraflarında da kişi kendisi, arkadaşları, öğretmenleri ile çekilecek fotoğraflarla iç mekan ya da okul arka plan olacak şekilde okul önünde yapılan dış mekan çekimleriyle, öğrencilerin anlarını ölümsüzleştiriyoruz.

Tek albüm fotoğraf paketi mezuniyet, çocuk, bebek çekimleri için oldukça ideal bir pakettir. Bunun yanı sıra doğum günü, baby shower gibi etkinlikleriniz için de bu paket ideal olacaktır. Tek albüm fotoğraf paketi konusunda üst düzeyde bir hizmet almayı istediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Tatil fotoğraflarını da aynı şekilde dış mekan çekimleriyle beklentilerinizi karşılayacak şekilde doğayla iç içe görsel şölenlerle destekleyerek beklentilerinizi karşılayacak albümler hazırlıyoruz. Video klip, hikaye çekim gibi paketleri istemeyen kişiler için hem kısa süreli olup hem de maliyet açısından çok daha uygun olacaktır.

Whatsapp Destek
05056643408
icon